O firmie - Informacje:


foto-zarząd
Jesteśmy firmą inżynierską zajmującą się od 2006 r. techniczną obsługą systemów obiektowych. Projektujemy i wykonujemy instalacje elektryczne i sanitarne, systemy bezpieczeństwa obiektów. Prowadzimy przeglądy, pomiary i konserwacje systemów i instalacji w obiektach. Wykonujemy okresowe przeglądy techniczne i budowlane zgodnie z wymogami Prawa Budowlanego.

w imieniu Zarządu - zapraszamy do współpracy
Usługi nasze zostały docenione przede wszystkim przez Developerów i Wspólnoty Mieszkaniowe. Objęliśmy już swoim zakresem ponad 170 obiektów o łącznej powierzchni ponad 1 900 000 m2. Spółka otrzymała zaproszenia do prestiżowych programów takich jak; Orły Polskiego Budownictwa, Mazowiecka Firma Roku, Rzetelni w Biznesie oraz Rzetelna Firma. W latach 2016, 2017 zostaliśmy wyróżnieni tytułem Gepard Biznesu za dynamiczny rozwój firmy ...


Nasi pracownicy to specjaliści z uprawnieniami do prowadzenia prac projektowych, kontrolnych, serwisowych oraz specjalistycznych przeglądów. Posiadamy liczne uprawnienia jak i certyfikaty szkoleniowe producentów systemów jak i dystrybutorów urządzeń
W celu kompleksowej obsługi obiektów rozszerzyliśmy zakres usług prowadzonych w ramach utworzonej GRUPY
GRUPA TOSO prowadzi realizacje wszelkich prac projektowych i inwestycyjnych w zakresie budowy i eksploatacji obiektów.
 • Pełnej obsługi technicznej systemów i instalacji nieruchomości
 • Zabezpieczenia i wyposażenia obiektów w zakresie bezpieczeństwa pożarowego
 • Realizacji obsługi finansowej i doradztwa podatkowego odnośnie prowadzenia obsługi inwestycji, ubezpieczeń inwestycji jak i ich wyposażenia.
 • usługi techniczne
  usługi techniczne
  Opublikowano:
  Usługi techniczne, serwis urządzeń jak i ich montaż i uruchomienia .
  Grupy serwisowe: BOK
  usługi budowlane
  usługi budowlane Oferujemy wykonanie usług budowlanych w zakresie projektów, wykonawstwa oraz obsługi inspektorskiej wszelkich robót budowlanych.
  usługi finansowe
  Obsługa finansowa procesów inwestycyjnych jak i audyty wraz z kontrolami realizacji prowadzonej działalności firm to nasza rozszerzona forma działalności. Obsługa prowadzona jest przez biegłych rewidentów jak i doradców podatkowych, specjalistów z zakresu ZUS oraz wynagrodzeń.
  Powrót na górę strony